Sraigių rojus

Sraigių rojus

„Sraigių rojus“ – vienas didžiausių sraigių ūkių Lietuvoje. Ūkyje ne vienerius metus buvo auginamos Helix Aspersa Maxima rūšies afrikinės sraigės. Šiuo metu ūkis yra persikvalifikavęs į Helix Aspersa Muller rūšies sraigių auginimą, kadangi šios rūšies sraigės yra kur kas paklausesnės.

Kiekvienais metais „Sraigių rojus“ plečiasi, siekdamas užauginti kuo daugiau sraigių produkcijos ir patenkinti didesnę dalį sraigių vartotojų. 2019 m. planuojame pasileisti  apie 200 000 motininių sraigių. Didžioji dalis ūkyje užaugintų sraigių yra eksportuojamos.

„Sraigių rojus“ dalyvauja Lietuvos kaimo plėtros programoje 2014-2020 m. Europos Sąjungos paramai gauti. Planuojama sraigių aptvarų rekonstrukcija, šildomo šiltnamio bei 200 kv. m. šaldytuvo statyba, ketinama įsigyti žemės ūkio techniką bei autošaldytuvą sraigių transportavimui.

Besidominčius sraigių auginimu, kviečiame mus aplankyti ir susipažinti su procesu iš arčiau. Laukiame Jūsų adresu Žvejų g. 17, Šeduva, Radviliškio r. Prieš atvykstant, suderinkite laiką telefonu +370 682 63692.

KONTAKTAI

Adresas: Žvejų g.17, Šeduva, Radviliškio rajonas

Kazimieras Račkauskis
Tel. +370 682 63692
El. paštas: kazimieras_rac@yahoo.com